Schelp en Sjabloon:Boeddhistische symboliek: verschil tussen pagina's
(Verschil tussen pagina's)
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{{#seo: |title=De schelp (Sankha), de Boeddhistische symboliek |titlemode=append |keywords=dharmachakra, levenswiel, boeddhisme, boeddha, boeddhistisch, Dharma, Pali-canon, Gautama, boeddhist, waarheden, soetra, sutta, Dhamma, meditatie, inzicht, Ivar Mol, Dharma-Lotus, mindfulness, India, Nepal |description=Uitgebreide uitleg over de Schelp, een Boeddhistisch symbool }} thumb|450px|Sankha, ofwel de schelp {{Boeddhistische symbolie...') |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{ | {| cellpadding="2" class="floatright" style="border: 1px solid #336699; background-color: #fcfbef; padding: 4px; font-size: 90%; margin: 0.5em 0 1.3em 1.4em;" | ||
| | ! style="background-color: #ff9933; text-align: center;" |'''Categorie indeling''' | ||
| | |- | ||
| | |[[:Categorie:Dharma-Lotus Wiki|Home]] | ||
| | |- | ||
|[[:Categorie: Boeddhisme|Boeddhisme]] | |||
[[ | |- | ||
|[[:Categorie: Boeddhistische symboliek|'''Boeddhistische symboliek]] | |||
|- | |||
| style="background-color: #ff9933; text-align: center;" |'''Boeddhistische symboliek'' | |||
|- | |||
| [[File:Buddhist symbols art detail, from- Ernst Schäfer, Geheimnis Tibet, 1943 (cropped).jpg|200px|middle]] | |||
|- | |||
| style="background-color: #ff9933; text-align: center;" | '''Boeddhistische symboliek''' | |||
|- | |||
|[[Boeddhistische symboliek]] | |||
|- | |||
|[[Lotusbloem]] | |||
|- | |||
[[ | |[[Dharmawiel]] | ||
|- | |||
|[[Bodhiboom]] | |||
|- | |||
|[[Eindeloos knoop]] | |||
|- | |||
|[[Schelp]] | |||
|- | |||
|[[Tibetaanse gebedsvlaggen]] | |||
|- | |||
|[[Ohm|AUM]] | |||
|- | |||
|[[Swastika]] | |||
|- | |||
|[[Stoepa]] | |||
|- | |||
|[[Boeddhistische vlag]] | |||
|- | |||
|[[Ashtamangala]] | |||
|- | |||
! style="background-color: #ff9933; text-align: center;" | [[Bestand:Dharma Wheel.svg|30px|middle|Dhamma wiel]] | |||
|}<noinclude> | |||
</noinclude> | |||
{{Sjabloon:Poster meditatie}} |
Versie van 30 sep 2023 07:17
Categorie indeling |
---|
Home |
Boeddhisme |
Boeddhistische symboliek |
'Boeddhistische symboliek |
Boeddhistische symboliek |
Boeddhistische symboliek |
Lotusbloem |
Dharmawiel |
Bodhiboom |
Eindeloos knoop |
Schelp |
Tibetaanse gebedsvlaggen |
AUM |
Swastika |
Stoepa |
Boeddhistische vlag |
Ashtamangala |