Categorie:Ivar in Breda en Sjabloon:Breda: verschil tussen pagina's
(Verschil tussen pagina's)
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Ivar-6.jpg|thumb|450px|Kum-nye Tantra massage en sessie bij Dharma-Lotus]] | |||
[[Dharma-Lotus - | {| cellpadding="2" class="floatright" style="border: 1px solid #336699; background-color: #fcfbef; padding: 4px; font-size: 90%; margin: 0.5em 0 1.3em 1.4em;" | ||
! style="background-color: #ff9450; text-align: center;" |'''Categorie indeling''' | |||
|- | |||
|[[:Categorie:Dharma-Lotus Wiki|Home]] | |||
|- | |||
|[[:categorie: Dharma-Lotus|Dharma-Lotus]] | |||
|- | |||
| style="background-color: #ff9450; text-align: center;" |'''Sessies bij Ivar in Breda''' | |||
|- | |||
|[[Tantra sessie]] | |||
|- | |||
|[[Tantra massage]] | |||
|- | |||
|[[Tantra duo-yoga]] | |||
|- | |||
|[[Tantra meditatie]] | |||
|- | |||
|[[4-handen massage]] | |||
|- | |||
|[[Tantra experience]] | |||
|- | |||
|* [https://www.ivarmol.nl/prijzen-massage Prijzen] | |||
|- | |||
|* [https://www.ivarmol.nl/kalender Boek zelf je sessie] | |||
|- | |||
| style="background-color: #ff9450; text-align: center;" |'''Workshops en cursussen in Breda''' | |||
|- | |||
|[[Sweda-massage-workshop-Breda|Sweda massage workshop]] | |||
|- | |||
|[[Tantra-kring-Breda|Tantra-kring]] | |||
|- | |||
|[[Tantra-thema-dag-in-Breda|Tantra thema-dag]] | |||
|- | |||
|[[Dharma-dag|Dharma dag]] | |||
|- | |||
|style="background-color: #ff9450; text-align: center;" |'''Cursussen op Ekãyano''' | |||
|- | |||
|[https://www.ekayano.nl/activiteiten-aanbod-2023 Meerdaagse cursussen op Ekãyano] | |||
|- | |||
! style="background-color: #ff9450; text-align: center;" | [[bestand:aanmelden.png|middle|230px|link=https://www.ivarmol.nl/boek-je-sessie]] | |||
|- | |||
! style="background-color: #ff9450; text-align: center;" | [[Bestand:Logo-Dharma-Lotus.jpg|30px|middle|Dhamma-Lotus]] | |||
|}<noinclude> | |||
</noinclude> |
Versie van 3 jan 2023 07:01
Categorie indeling |
---|
Home |
Dharma-Lotus |
Sessies bij Ivar in Breda |
Tantra sessie |
Tantra massage |
Tantra duo-yoga |
Tantra meditatie |
4-handen massage |
Tantra experience |
* Prijzen |
* Boek zelf je sessie |
Workshops en cursussen in Breda |
Sweda massage workshop |
Tantra-kring |
Tantra thema-dag |
Dharma dag |
Cursussen op Ekãyano |
Meerdaagse cursussen op Ekãyano |
Pagina’s in categorie "Ivar in Breda"
Deze categorie bevat de volgende 10 pagina’s, van de 10 in totaal.