Sjabloon:Boeddhistische symboliek: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 35: | Regel 35: | ||
|- | |- | ||
|[[Boeddhistische vlag]] | |[[Boeddhistische vlag]] | ||
|- | |||
|[[Ashtamangala]] | |||
|- | |- | ||
! style="background-color: #ff9933; text-align: center;" | [[Bestand:Dharma Wheel.svg|30px|middle|Dhamma wiel]] | ! style="background-color: #ff9933; text-align: center;" | [[Bestand:Dharma Wheel.svg|30px|middle|Dhamma wiel]] |
Versie van 30 sep 2023 07:17
Categorie indeling |
---|
Home |
Boeddhisme |
Boeddhistische symboliek |
'Boeddhistische symboliek |
Boeddhistische symboliek |
Boeddhistische symboliek |
Lotusbloem |
Dharmawiel |
Bodhiboom |
Eindeloos knoop |
Schelp |
Tibetaanse gebedsvlaggen |
AUM |
Swastika |
Stoepa |
Boeddhistische vlag |
Ashtamangala |