Sjabloon:Boeddhistische dharma en Sjabloon:Poster Chakra: verschil tussen pagina's
(Verschil tussen pagina's)
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{{#seo: |title=Alle informatie over de boeddhisme dharma; de filosofie van het boeddhisme |titlemode=append |keywords=boeddhisme, boeddha, boeddhistisch, Dharma, Pali-canon, Gautama, boeddhist, waarheden, soetra, sutta, Dhamma, meditatie, inzicht, Ivar Mol, Dharma-Lotus, mindfulness, India, Nepal |description=Uitgebreide uitleg over de boeddhistische filosofie, de Dharma en de Pali-canon in het bijzonder. }} {{Poster meditatie}} Bestand:De opsommingen-2.p...') |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{ | {| cellpadding="2" class="floatright" style="border: 1px solid #336699; background-color: #f7f3d7; padding: 4px; font-size: 90%; margin: 0.5em 0 1.3em 1.4em;" | ||
| | ! style="background-color: #c9e265; text-align: center;" |'''Reis door de Chakra's, de Boeddhistische visie (filmpje)''' | ||
| | |- | ||
| | |<youtube service="youtube">https://www.youtube.com/watch?v=uIsIkK7Bawk"</youtube> | ||
| | |- | ||
|* van 7 tm 15 juli op Boeddhistisch retraitecentrum Ekãyano | |||
|- | |||
|* in Noord-Frankrijk, 35 uur rijden vanaf Breda/Eindhoven | |||
|- | |||
|* maximaal 8 deelnemers | |||
|- | |||
|*700,= p/p all-in | |||
|- | |||
|* [https://www.ekayano.nl/reis-door-de-chakras zie hier alle informatie op de site van Ekãyano] | |||
|} |
Versie van 9 mei 2023 11:33
Reis door de Chakra's, de Boeddhistische visie (filmpje) |
---|
* van 7 tm 15 juli op Boeddhistisch retraitecentrum Ekãyano |
* in Noord-Frankrijk, 35 uur rijden vanaf Breda/Eindhoven |
* maximaal 8 deelnemers |
*700,= p/p all-in |
* zie hier alle informatie op de site van Ekãyano |