Sjabloon:Boeddhistische symboliek: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 14: | Regel 14: | ||
| style="background-color: #ff9933; text-align: center;" | '''Boeddhistische symboliek''' | | style="background-color: #ff9933; text-align: center;" | '''Boeddhistische symboliek''' | ||
|- | |- | ||
|[[Boeddhistische symboliek]] | |[[Boeddhistische symboliek|Algemeen]] | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Bodhiboom]] | ||
|- | |||
|[[Boeddhistische vlag]] | |||
|- | |- | ||
|[[Dharmawiel]] | |[[Dharmawiel]] | ||
|- | |- | ||
|[[Eindeloze knoop]] | |[[Eindeloze knoop]] | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Gelukssymbolen|8 Gelukssymbolen]] | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Lotusbloem]] | ||
|- | |- | ||
|[[Ohm|AUM]] | |[[Ohm|AUM]] | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Schelp]] | ||
|- | |- | ||
|[[Stoepa]] | |[[Stoepa]] | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Swastika]] | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Tibetaanse gebedsvlaggen]] | ||
|- | |- | ||
! style="background-color: #ff9933; text-align: center;" | [[Bestand:Dharma Wheel.svg|30px|middle|Dhamma wiel]] | ! style="background-color: #ff9933; text-align: center;" | [[Bestand:Dharma Wheel.svg|30px|middle|Dhamma wiel]] |
Versie van 1 okt 2023 09:12
Categorie indeling |
---|
Home |
Boeddhisme |
Boeddhistische symboliek |
'Boeddhistische symboliek |
Boeddhistische symboliek |
Algemeen |
Bodhiboom |
Boeddhistische vlag |
Dharmawiel |
Eindeloze knoop |
8 Gelukssymbolen |
Lotusbloem |
AUM |
Schelp |
Stoepa |
Swastika |
Tibetaanse gebedsvlaggen |