Sjabloon:Oosterhout: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 25: | Regel 25: | ||
|* [https://www.moniquesleumer.nl/kalender Boek zelf je sessie] | |* [https://www.moniquesleumer.nl/kalender Boek zelf je sessie] | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #ff9450; text-align: center;" |''' | | style="background-color: #ff9450; text-align: center;" |'''Coaching''' | ||
|- | |- | ||
|[[Walk and talk Oosterhout|Walk and talk]] | |[[Walk and talk Oosterhout|Walk and talk]] | ||
|- | |||
|[[Swedana Oosterhout|Swedana]] | |||
|- | |||
|[[Intimiteitscoacing Oosterhout|Intimiteitscoaching]] | |||
|- | |- | ||
|style="background-color: #ff9450; text-align: center;" |'''Cursussen op Ekãyano''' | |style="background-color: #ff9450; text-align: center;" |'''Cursussen op Ekãyano''' |
Versie van 4 jan 2023 05:54
Categorie indeling |
---|
Home |
Dharma-Lotus |
Sessies bij monique in Oosterhout |
Tantra sessie |
Tantra massage |
Tantra duo-yoga |
Tantra meditatie |
4-handen massage |
Tantra experience |
* Prijzen |
* Boek zelf je sessie |
Coaching |
Walk and talk |
Swedana |
Intimiteitscoaching |
Cursussen op Ekãyano |
Meerdaagse cursussen op Ekãyano |