Sjabloon:Boeddhistische Goden: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 17: | Regel 17: | ||
|- | |- | ||
|[[Adi-Boeddha]] | |[[Adi-Boeddha]] | ||
|- | |||
| style="background-color: #ff9933; text-align: center;" | '''Pre-historische Boeddha's''' | |||
|- | |||
|[[Pre-historische boeddhas|Inleiding]] | |||
|- | |||
|[[Vipasyin Boeddha|Vipasyin]] | |||
|- | |||
|[[Sikhin Boeddha|Sikhin]] | |||
|- | |||
|[[Visvabhuj Boeddha|Visvabhuj]] | |||
|- | |||
|[[Krakucchandra Boeddha|Krakucchandra]] | |||
|- | |||
|[[Kanakamuni Boeddha|Kanakamuni]] | |||
|- | |||
|[[Kasyapa Boeddha|Kasyapa]] | |||
|- | |||
| style="background-color: #ff9933; text-align: center;" | '''Oer-Boeddha's''' | |||
|- | |||
|[[Vajradhara Boeddha|Vajradhara]] | |||
|- | |||
|[[Samanthabadra Boeddha|Samanthabadra]] | |||
|- | |||
|[[Vajrasattva Boeddha|Vajrasattva]] | |||
|- | |||
| style="background-color: #ff9933; text-align: center;" | '''De 5 Transcedente Boeddha's''' | |||
|- | |||
|[[Amoghasiddhi Boeddha|Amoghasiddhi]] | |||
|- | |||
||[[Akshobhya Boeddha|Akshobhya]] | |||
|- | |||
|[[Vairocana Boeddha|Vairocana]] | |||
|- | |||
|[[Amithaba Boeddha|Amithaba]] | |||
|- | |||
|[[Ratnasambhava Boeddha|Ratnasambhava]] | |||
|- | |- | ||
| style="background-color: #ff9933; text-align: center;" | '''De 5 Dhyani Boeddha's''' | | style="background-color: #ff9933; text-align: center;" | '''De 5 Dhyani Boeddha's''' | ||
|- | |- | ||
|[[De 5 Dhyani Boeddhas]] | |[[De 5 Dhyani Boeddhas|Inleiding]] | ||
|- | |- | ||
|[[Akshobhya]] | |[[Akshobhya]] | ||
Regel 34: | Regel 70: | ||
| style="background-color: #ff9933; text-align: center;" | '''De Woeste Goden''' | | style="background-color: #ff9933; text-align: center;" | '''De Woeste Goden''' | ||
|- | |- | ||
|[[Woeste goden]] | |[[Woeste goden|Inleiding]] | ||
|- | |- | ||
|[[Yamantaka]] | |[[Yamantaka]] |
Versie van 1 dec 2022 04:00
Categorie indeling |
---|
Home |
Boeddhisme |
Goden binnen het Boeddhisme |
Goden binnen het Boeddhisme |
Algemeen |
Gautama de Boeddha |
Adi-Boeddha |
Pre-historische Boeddha's |
Inleiding |
Vipasyin |
Sikhin |
Visvabhuj |
Krakucchandra |
Kanakamuni |
Kasyapa |
Oer-Boeddha's |
Vajradhara |
Samanthabadra |
Vajrasattva |
De 5 Transcedente Boeddha's |
Amoghasiddhi |
Akshobhya |
Vairocana |
Amithaba |
Ratnasambhava |
De 5 Dhyani Boeddha's |
Inleiding |
Akshobhya |
Amitabha |
Amoghasiddhi |
Ratnasambhava |
Vairocana |
De Woeste Goden |
Inleiding |
Yamantaka |