Categorie:In de Voetsporen v/d Boeddha en Sjabloon:In de voetsporen v/d Boeddha: verschil tussen pagina's
(Verschil tussen pagina's)
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[ | [[bestand:In-de-voetsporen-vd-boeddha.jpg|450px|thumb|link=https://www.dharma-reizen.nl|[https://www.dharma-reizen.nl Boeddhistische pelgrimage langs de plaatsen waar Gautama de Boeddha leefde]]] | ||
{| cellpadding="2" class="floatright" style="border: 1px solid #336699; background-color: #fcfbef; padding: 4px; font-size: 85%; margin: 0.5em 0 1.3em 1.4em;" | |||
{{ | ! style="background-color: #f5af00; text-align: center;" |'''Categorie indeling''' | ||
|- | |||
|[[:Categorie:Dharma-Lotus Wiki|Home]] | |||
|- | |||
|[[:Categorie: Pelgrimage|Pelgrimage]] | |||
|- | |||
|[[:Categorie:In de Voetsporen v/d Boeddha|'''In de Voetsporen v/d Boeddha''']] | |||
|- | |||
| [[Bestand:In-de-voetsporen-vd-boeddha.jpg|220px|middle|vlag Sri-Lanka]] | |||
|- | |||
! style="background-color: #f5af00; text-align: center;" | '''In de Voetsporen v/d Boeddha''' | |||
|- | |||
| [[In de voetsporen v/d Boeddha|Algemene informatie]] | |||
|- | |||
| [[India-Nepal youtube|Filmpjes uit voorgaande reizen]] | |||
|- | |||
! style="background-color: #f5af00; text-align: center;" |'''Info per plaats''' | |||
|- | |||
| [[Varanasi]] | |||
|- | |||
| [[Sarnath]] | |||
|- | |||
| [[Bodh-gaya]] | |||
|- | |||
| [[Rajgir]] | |||
|- | |||
| * Gierenpiek | |||
|- | |||
| * Nalanada | |||
|- | |||
| [[Kushinagar]] | |||
|- | |||
| [[Lumbini]] | |||
|- | |||
| * Kapilavastu | |||
|- | |||
| [[Pokhara]] | |||
|- | |||
| [[Kathmandu]] | |||
|- | |||
! style="background-color: #f5af00; text-align: center;" | [[bestand:aanmelden.png|middle|220px|link=https://www.dharma-reizen.nl/inschrijfformulier]] | |||
|- | |||
! style="background-color: #f5af00; text-align: center;" | [[File:Earth clip art.svg|30px|middle]] | |||
|}<noinclude> | |||
</noinclude> | |||
{{Reizen}} |
Versie van 23 nov 2022 05:57
Categorie indeling |
---|
Home |
Pelgrimage |
In de Voetsporen v/d Boeddha |
In de Voetsporen v/d Boeddha |
Algemene informatie |
Filmpjes uit voorgaande reizen |
Info per plaats |
Varanasi |
Sarnath |
Bodh-gaya |
Rajgir |
* Gierenpiek |
* Nalanada |
Kushinagar |
Lumbini |
* Kapilavastu |
Pokhara |
Kathmandu |
Categorie reizen |
---|
Home |
Reizen |
Sub categorieën Reizen |
In de Voetsporen v/d Boeddha |
Boeddhisme in Sri-Lanka |
Retraites op Ekãyano |
Pagina’s in categorie "In de Voetsporen v/d Boeddha"
Deze categorie bevat de volgende 9 pagina’s, van de 9 in totaal.